Odwiedź nasz profil na Facebooku
Climathon

Metropolitalny Climathon.
24-godzinny event na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Od 2015 roku w październiku miasta i mieszkańcy podejmują wspólne wyzwania, aby w ramach Climathonu współtworzyć odpowiedzi na lokalne wyzwania klimatyczne. Również w tym roku setki osób z miast na całym świecie ponownie spotkają się aby wspólnie wziąć udział w Światowej Kampanii Climathonu. Będą współpracować by budować świadomość klimatyczną, zburzyć status quo i na nowo zaproponować rozwiązania związane z tym jak produkujemy, przemieszczamy się i konsumujemy. Dlatego do globalnej sieci liderów i osób zaangażowanych w ochronę klimatu dołączyła Fundacja Fortis Pro Nobis wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią organizując co roku wydarzenie w ramach Climathonu. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentki i studentów z całej Polski.

25

październik

Pierwsza część eventu

26

październik

Druga część eventu

0
godziny wydarzenia
0
pula nagród pieniężnych
0 +
pomysłów na projekt
0
miejsc dla uczestników

Na zwycięzców czekaja nagrody:

I miejsce

0

II miejsce

0

III miejsce

0

inne nagrody oraz upominki organizatorów i partnerów wydarzenia

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o wydarzeniu odwiedź stronę twórcy konceptu Climathon i jeszcze bardziej przygotuj się do udziału w wydarzeniu Metropolitalny Climathon.

logotypy

„Mobilność w mieście” to temat tegorocznej edycji Climathonu, 24-godzinnego ideatonu klimatycznego, który Fundacja Fortis Pro Nobis organizuje wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią.

Scroll to Top