Climathon

najczęściej zadawane pytania Znajdź odpowiedzi na najczęściej
zadawane pytania!

FAQ

Tak, każdemu uczestnikowi oraz zwycięzcy zostanie wysłany na adres email certyfikat.

Na zwycięzców czekają nagrody:

1 miejsce – 10 000 zł
2 miejsce – 5 000 zł
3 miejsce – 3 000 zł

Open Eyes Economy Summit

Sesje mentoringowe i coachingowe

Ksiązka Szymona Janiaka Start-up i Venture Capital

Upominki organizatorów i partnerów

oraz wiele innych

Uczestnicy konkursu mogą przygotować projekt indywidualnie lub grupowo, poprzez stworzenie zespołu składającego się maksymalnie z 5 osób.

Udział w Climathonie jest bezpłatny. Zapewniamy lokalizację oraz posiłek, a także materiały biurowe do pracy. Dla uczestników on-line zapewniamy platformę do udziału w wydarzeniu. Koszty udziału on-line (łącze internetowy + urządzenie końcowe – np. laptop) uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

To międzynarodowe wydarzenie dotyczące ochrony klimatu, które ma charakter 24-godzinnego spotkania, w trakcie którego uczestnicy we współpracy z zaproszonymi ekspertami wypracowują rozwiązania służące ochronie klimatu.

III Metropolitalny Climathon odbędzie się w formule stacjonarnej (opcjonalnie on-line). 27 października wydarzenie rozpocznie się stacjonarnie w Centrum Ochrony Środowiska i Klimatu Politechniki Śląskiej w Gliwicach na ul. Konarskiego 22A i trwać będzie przez 24h do 28 października. Natomiast studenci, którzy nie mogą do nas przyjechać, mogą uczestniczyć w wydarzeniu on-line

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są studenci wszystkich kierunków, trybów, stopni oraz uczelni z całej Polski.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o wydarzeniu odwiedź stronę pomysłodawcy i twórcy konceptu Climathonu i przygotuj się do udziału w Metropolitalnym Climathon 2022.