Odwiedź nasz profil na Facebooku
Climathon

najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej
zadawane pytania!

Tak, każdemu uczestnikowi oraz zwycięzcy zostanie wysłany na adres email certyfikat.

Na zwycięzców czekają nagrody:

1 miejsce – 10 000 zł
2 miejsce – 5 000 zł
3 miejsce – 3 000 zł

oraz wiele innych

Uczestnicy konkursu mogą przygotować projekt indywidualnie lub grupowo, poprzez stworzenie zespołu składającego się maksymalnie z 5 osób.

Udział w Climathonie jest bezpłatny. Zapewniamy lokalizację oraz posiłek, a także materiały biurowe do pracy. Uczestnicy zapewniają we własnym zakresie dojazd, laptop, środki higieny osobistej, karimaty/śpiwory/poduszki i inne potrzebne rzeczy według własnych potrzeb.

To międzynarodowe wydarzenie dotyczące ochrony klimatu, które ma charakter 24-godzinnego spotkania, w trakcie którego uczestnicy we współpracy z zaproszonymi ekspertami wypracowują rozwiązania służące ochronie klimatu.

IV Metropolitalny Climathon odbędzie się w formule stacjonarnej. 25 października wydarzenie rozpocznie się stacjonarnie w Centrum Innowacyjnych Technologii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ul. Bogucicka 5 i trwać będzie przez 24h, do 26 października.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są studenci wszystkich kierunków, trybów, stopni oraz uczelni z całej Polski.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o wydarzeniu odwiedź stronę twórcy konceptu Climathon i jeszcze bardziej przygotuj się do udziału w wydarzeniu Metropolitalny Climathon.

logotypy

„Mobilność w mieście” to temat tegorocznej edycji Climathonu, 24-godzinnego ideatonu klimatycznego, który Fundacja Fortis Pro Nobis organizuje wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią.

Scroll to Top